021-88799987

021-88781629

021-88782491

شنبه تا چهارشنبه 10 تا 19:30 پنج شنبه 9:30 تا 13:30

سونوگرافی سینه و زیر بغل

سونوگرافی سینه و زیر بغل

سونوگرافی سینه و زیر بغل ؛سونوگرافی سینه نوعی از آزمایش تصویربرداری است که ممکن است پزشک برای بررسی تومورها و یا سایر ناهنجاری های پستان تجویز کند. مرکز سونوگرافی سینه و زیر بغل از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تولید تصاویر دقیق از قسمت  داخل سینه استفاده می کند.

برای انجام یک سونوگرافی معمولی پستان، یک متخصص مراقبت های بهداشتی از یک دستگاه دستی به نام مبدل برای ایجاد تصاویری از سینه شما استفاده می کند.

روش دیگر، آنها ممکن است یک سونوگرافی سینه و زیر بغل خودکار پستان (ABUS) یا سونوگرافی خودکار از تمام سینه (AWBUS) انجام دهند. این روش سونوگرافی از یک مبدل بزرگتر برای ایجاد یک تصویر سونوگرافی سه بعدی از کل سینه شما استفاده می کند.

دانشمندان همچنین در حال مطالعه استفاده از سونوگرافی سینه با کنتراست برای ایجاد تصاویر واضح تر از تومورهای سینه و سایر ناهنجاری ها هستند.

در سونوگرافی با کنتراست، یک متخصص مراقبت های بهداشتی ماده حاجب را به یکی از رگ های شما تزریق یا تزریق می کند. این ماده نحوه ی حرکت امواج صوتی را در بدن شما تغییر می دهد ، تا تصاویر فراصوت واضح تری را ایجاد کند.

برخلاف اشعه ایکس و سی تی اسکن، سونوگرافی سینه و زیر بغل از اشعه استفاده نمی کند و برای افراد باردار بی خطر در نظر گرفته می شود.

مشخصات سینه

سینه از مخلوطی از بافت فیبروگلندولار و چربی تشکیل شده است.

بافت غده ای به طور یکنواخت در سینه پخش نمی شود.

معمولاً در ربع جانبی فوقانی بارزتر است و از پشت نوک پستان به سمت محیطی تابش می کند.

مقدار بافت غدد به نوسانات هورمونی پاسخ می دهد و در طول چرخه قاعدگی تغییراتی را نشان می دهد.

با افزایش سن مقدار بافت غدد کاهش می یابد.

مجموعه‌های کانونی بافت چیست؟

مجموعه‌های کانونی بافت غده ممکن است به صورت توده ظاهر شوند، زیرا بافت غده‌ای سفت‌تر از بافت چربی اطراف است.

در زنان جوان، این یک علت بسیار شایع برای یک توده اغلب دردناک در سینه است.

هنگامی که یک مبدل را روی سینه قرار می دهیم، اولین لایه ای که می بینیم پوستی است که زیر آن مخلوطی از غده و بافت چربی است.

عمیق ترین لایه دیواره قفسه سینه با عضله سینه ای، دنده ها و ماهیچه های بین دنده ای است.

به دلیل جذب امواج صوتی در خلفی یا عمیق‌تر از دنده‌ها، تصویربرداری امکان‌پذیر نیست و این امر منجر به یک مصنوع به نام سایه آکوستیک خلفی می‌شود.

این به این معنی است که شما نمی توانید به فراتر از دنده ها نگاه کنید و پس از دنده ها، تصویر سیاه است.

ریه های طبیعی پر از هوا هستند که امواج اولتراسوند را نیز منعکس می کند.

مرز قدامی ریه یک خط هیپراکویک یا سفید ایجاد می کند که در نتیجه تنفس طبیعی حرکت می کند.

انعکاس صدای حباب های هوا در ریه ها چیزی را ایجاد می کند که ما آن را سایه کثیف می نامیم.

این به اندازه دنده ها تلفظ نمی شود.

سپس مخلوطی از چربی (تیره یا هیپواکوی) و بافت غده ای (خاکستری روشن یا هایپراکوی) وجود دارد.

لایه راه راه خلفی بافت سینه عضله سینه ای است.

پشت یا عمیق تر به دنده ها یک ناحیه سیاه یا سایه پشتی وجود دارد.

ریه ها عمیق ترین لایه قابل مشاهده هستند.

هوا در ریه ها بیشتر امواج صوتی را منعکس می کند که منجر به ایجاد یک خط روشن یا هایپراکویک با سایه کثیف در پشت آن می شود.

کاربردهای رایج این روش

سونوگرافی پستان اغلب به عنوان پیگیری ماموگرافی انجام می شود که نوعی اشعه ایکس برای غربالگری سرطان سینه است.

اگر در معاینه فیزیکی یا ماموگرافی یک ناهنجاری پستان نشان داده شود، پزشک ممکن است انواع سونوگرافی پستان را تجویز کند، مانند:

یک توده در سینه شما

یک ناحیه حساس یا دردناک در سینه شما

تغییر در بافت یا ظاهر پوست نوک پستان یا سینه شما

ترشح غیر معمول از نوک پستان

اگر توده ای در سینه خود دارید، سونوگرافی به پزشک کمک می کند تا تشخیص دهد که آیا این یک کیست پر از مایع است یا یک تومور جامد. همچنین به آنها امکان می دهد محل و اندازه توده را تعیین کنند.

انجام ماموگرافی

گاهی اوقات ممکن است به جای ماموگرافی از سونوگرافی سینه برای غربالگری سرطان سینه استفاده شود، از جمله:

در افراد باردار یا افراد زیر ۲۵ سال که نباید در معرض تشعشعات ماموگرافی قرار گیرند.

در افرادی که بافت سینه متراکمی دارند که باعث کاهش دید تومورها در ماموگرافی می شود

وقتی دستگاه ماموگرافی در دسترس نیست

به علاوه ممکن است از سونوگرافی سینه برای بررسی نشت یا سایر مشکلات مربوط به ایمپلنت سینه استفاده شود.

ممکن است سونوگرافی سینه انجام دهید:

به عنوان اولین آزمایش اگر توده ای در سینه دارید

اگر توده ای در سینه خود دارید که در عکسبرداری با اشعه ایکس سینه (ماموگرافی) نشان داده نشده است.

برای دیدن اینکه آیا توده سینه جامد است یا حاوی مایع است (کیست)

ممکن است این آزمایش را در کنار سایر آزمایش‌ها انجام دهید، مانند معاینه پستان و رادیوگرافی پستان (ماموگرافی) در یک کلینیک. همچنین ممکن است بیوپسی سینه انجام دهید. این ارزیابی سه گانه نامیده می شود.

همچنین ممکن است هنگام بیوپسی از پستان، سونوگرافی انجام دهید. این به پزشک کمک می کند تا مکان مناسب برای بیوپسی را پیدا کند.

آماده شدن برای سونوگرافی سینه

معمولاً هیچ آمادگی خاصی برای سونوگرافی سینه وجود ندارد.

هر دارویی را طبق معمول مصرف کنید.

چگونه آن را دارید

اسکنر اولتراسوند دارای یک میکروفون است که امواج صوتی را منتشر می کند. امواج صوتی از اندام های داخل بدن شما منعکس می شود و میکروفون آنها را می گیرد.

میکروفون به رایانه ای متصل می شود که امواج صوتی را به تصویر روی صفحه تبدیل می کند. سونوگرافی سینه و زیر بغل شما را انجام خواهد داد. متخصص سونوگرافی یک متخصص آموزش دیده است که در سونوگرافی متخصص است.

عکس شخصی که در حال انجام سونوگرافی سینه است

چه اتفاقی می افتد

شما باید لباس بالایی از جمله سوتین خود را در بیاورید و لباس بیمارستان بپوشید. برای آزمایش روی مبل دراز می کشی.

سونوگرافی یک ژل روان کننده روی سینه شما قرار می دهد، گاهی اوقات ممکن است احساس سردی داشته باشید. ژل به کاوشگر کمک می کند تا روی پوست شما بلغزد تا تصاویر واضحی روی صفحه نمایش دهد. ممکن است زمانی که سونوگرافی پروب را روی سینه شما حرکت می دهد کمی فشار احساس کنید. اگر ناراحت کننده است به آنها بگویید. سونوگرافی گره های لنفاوی زیر بغل شما را نیز بررسی می کند.

ممکن است که حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول بکشد. سونوگرافی ممکن است از شما بخواهد چند بار موقعیت خود را حرکت دهید و بازوی خود را بالا و پایین بیاورید.

در حین انجام اسکن می توانید یکی از اعضای خانواده یا یک دوست را همراه خود داشته باشید. فقط به سونوگرافی اطلاع دهید که یک نفر با شما خواهد بود.

بعد از سونوگرافی سینه شما

می توانید بلافاصله بعد از سونوگرافی لباس بپوشید. یک متخصص به تصاویر سونوگرافی نگاه می کند.

اگر همه چیز عادی به نظر می رسد، ممکن است نیازی به آزمایشات بیشتری نداشته باشید. اگر آزمایش یک توده پر از مایع را نشان دهد، پزشک یا پرستار ممکن است مایع را با سوزن تخلیه کند.

اگر یک توده جامد در اسکن ظاهر شد، ممکن است نیاز به آزمایش‌های بیشتری داشته باشید. اینها ممکن است شامل عکسبرداری با اشعه ایکس سینه (ماموگرافی) یا نمونه برداری از سلول های ناحیه غیر طبیعی (بیوپسی) باشد. اگر غدد لنفاوی زیر بغل شما غیر طبیعی به نظر می رسند، ممکن است در این ناحیه بیوپسی سوزنی انجام دهید.

درباره سونوگرافی و بیوپسی غدد لنفاوی بیشتر بدانید

در یک کلینیک یک مرحله ای، شما این آزمایشات را در همان بازدید انجام می دهید.

پزشک ممکن است به شما پیشنهاد کند که آزمایش‌ها یا اسکن‌های دیگری مانند MRI انجام دهید. اینها معمولا برای یک روز دیگر رزرو می شوند.

گرفتن نتایج شما

ممکن است در همان روز نتایج را دریافت کنید.

اگر بیوپسی سینه انجام دادید، ممکن است لازم باشد یک هفته یا بیشتر صبر کنید. انتظار برای نتایج آزمایش می تواند زمان بسیار نگران کننده ای باشد. ممکن است اطلاعات تماس یک پرستار متخصص را داشته باشید و در صورت نیاز می توانید برای کسب اطلاعات با آنها تماس بگیرید. صحبت کردن با یک دوست نزدیک یا خویشاوند در مورد احساس خود می تواند کمک کند.

خطرات احتمالی

سونوگرافی سینه و زیر بغل یک روش بسیار ایمن است، اما پرستار به شما خواهد گفت که در صورت بروز هر گونه مشکل پس از آزمایش با چه کسی تماس بگیرید.

معمولا عوارض جانبی وجود ندارد.

بیشتربدانید؛بیوپسی سینه در تهرانبیوپسی پستاندکتر متخصص ماموگرافیماموگرافی هالوژیکهزینه بیوپسی

سونوگرافی سینه

سونوگرافی سینه و زیر بغل از امواج صوتی و پژواک آنها برای تهیه تصاویر کامپیوتری از داخل سینه استفاده می کند. این می تواند تغییرات خاصی در پستان مانند کیست های پر از مایع را نشان دهد که در ماموگرافی به سختی قابل مشاهده است.

سونوگرافی سینه چیست؟

سونوگرافی پستان یا سونوگرافی سینه و زیر بغل یک آزمایش تصویربرداری غیر تهاجمی است که ضایعات یا تومورهایی را که ماموگرافی آنها را تشخیص نمی دهد، تشخیص می دهد. این تکنیکی است که از سونوگرافی استفاده می کند و به هیچ وجه جایگزین ماموگرافی غربالگری نمی شود، بلکه جایگزینی برای پرتوهای ماموگرافی در زنان جوان و باردار است.

دلایل انجام سونوگرافی سینه

سونوگرافی پستان برای تمام زنان بدون علامتی که تحت معاینات روتین قرار می گیرند، با سابقه سرطان سینه در خانواده و همچنین برای کسانی که ضایعاتی در سینه ها یا ناحیه اطراف آنها دیده اند و همچنین در این موارد توصیه می شود. که در آن یک ناهنجاری تشخیص داده شده است. در این مواقع، سونوگرافی قادر خواهد بود خوش‌خیم یا سرطانی بودن آن‌ها و متعاقباً، تومورهای غیر سرطانی با کیست (یعنی حاوی مایع)، فیبروآدنوم (تومورهای خوش‌خیم جامد) یا تومورهای بدخیم را تشخیص دهد. هنگامی که تومور مورد مطالعه قرار گرفت، پزشک ما می‌تواند ما را به سمت درمان با رادیولوژی یا شیمی‌درمانی هدایت کند.

این آزمایش برای زنانی که تراکم و بافت چربی در سینه‌هایشان بیشتر است باید همراه با ماموگرافی باشد، بنابراین انجام ماموگرافی بعد از سونوگرافی معمول است.

همانطور که قبلا توضیح دادیم، سونوگرافی سینه آزمایشی است که در بارداری برای استفاده نکردن از اشعه انجام می شود. مطالعه کامل پستان توصیه می شود. در هر صورت، لازم است قبل از انجام هر گونه آزمایش تشخیصی با متخصص زنان خود مشورت کنید.

چه زمانی از سونوگرافی سینه استفاده می شود؟

سونوگرافی معمولاً به عنوان یک آزمایش غربالگری معمول برای سرطان سینه استفاده نمی شود. اما می تواند برای مشاهده برخی تغییرات سینه، مانند توده ها (به ویژه آنهایی که در ماموگرافی قابل احساس هستند، اما دیده نمی شوند) مفید باشد. سونوگرافی می تواند به ویژه در زنان با بافت متراکم سینه مفید باشد، که می تواند دیدن نواحی غیر طبیعی در ماموگرافی را دشوار کند. همچنین می توان از آن برای مشاهده بهتر ناحیه مشکوکی که در ماموگرافی دیده شده است استفاده کرد.

سونوگرافی مفید است زیرا اغلب می تواند تفاوت بین توده های پر از مایع مانند کیست (که احتمال سرطانی بودن آنها بسیار کم است) و توده های جامد (که ممکن است برای اطمینان از سرطان نبودن آنها به آزمایش بیشتری نیاز داشته باشد) را تشخیص دهد.

سونوگرافی همچنین می تواند برای کمک به هدایت سوزن بیوپسی به ناحیه ای از پستان استفاده شود تا بتوان سلول ها را خارج کرد و از نظر سرطان آزمایش کرد. این را می توان در غدد لنفاوی متورم زیر بازو نیز انجام داد.

سونوگرافی به طور گسترده ای در دسترس است و انجام آن نسبتاً آسان است و فرد را در معرض تشعشع قرار نمی دهد. همچنین نسبت به سایر گزینه های تست هزینه کمتری دارد.

سونوگرافی سینه چگونه انجام می شود؟

اغلب، در تفسیر سونوگرافی سینه با استفاده از یک ابزار دستی و گره مانند به نام مبدل انجام می شود. ابتدا یک ژل روی پوست و/یا مبدل گذاشته می شود و سپس مبدل روی پوست حرکت می کند. امواج صوتی را می‌فرستد و پژواک‌ها را در حالی که از بافت‌های بدن در عمق‌تر زیر پوست پرتاب می‌کنند، می‌گیرد. این پژواک ها به صورت تصویر روی صفحه کامپیوتر ساخته می شوند. ممکن است زمانی که مبدل روی پوست شما حرکت می کند فشاری احساس کنید، اما نباید دردناک باشد.

سونوگرافی خودکار پستان (ABUS) یک گزینه در برخی از مراکز تصویربرداری است. این تکنیک از یک مبدل بسیار بزرگتر برای گرفتن صدها تصویر که تقریباً کل سینه را می پوشاند استفاده می کند. ABUS ممکن است گاهی اوقات به عنوان یک معاینه غربالگری اضافی برای زنانی که سینه های متراکم دارند انجام شود. همچنین ممکن است در زنانی که یافته های غیرطبیعی در سایر آزمایشات تصویربرداری دارند یا دارای علائم پستان هستند استفاده شود. هنگامی که ABUS انجام می شود، اغلب به یک سونوگرافی دستی دوم نیاز است تا تصاویر بیشتری از مناطق مشکوک دریافت شود.

نتایج سونوگرافی پستان چگونه گزارش می شود؟

پزشکان از همان سیستم استاندارد برای توصیف نتایج ماموگرافی، سونوگرافی سینه و ام آر آی سینه استفاده می کنند. این سیستم (به نام سیستم گزارش و داده تصویربرداری پستان یا BI-RADS) نتایج را به دسته‌هایی با شماره ۰ تا ۶ مرتب می‌کند.

با مرتب‌سازی نتایج در این دسته‌ها، پزشکان می‌توانند آنچه را که در سونوگرافی پیدا می‌کنند با استفاده از کلمات و اصطلاحات مشابه توصیف کنند. این باعث می شود که ارتباط در مورد نتایج این آزمون و پیگیری بعد از آزمایش ها بسیار آسان تر شود.

اولتراسوند یک آزمایش تصویربرداری است که امواج صوتی با فرکانس بالا را از طریق سینه شما ارسال می کند و آنها را به تصاویر روی صفحه نمایش تبدیل می کند. تکنسین سونوگرافی یک کاوشگر ساطع کننده صدا را برای انجام آزمایش روی سینه قرار می دهد. هیچ تشعشعی در کار نیست.

سونوگرافی به تنهایی به عنوان آزمایش غربالگری سرطان سینه استفاده نمی شود. بلکه برای تکمیل سایر تست های غربالگری استفاده می شود. اگر یک ناهنجاری در ماموگرافی مشاهده شد یا با معاینه فیزیکی احساس شد، سونوگرافی بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا ناهنجاری جامد است (مانند فیبروآدنوم خوش خیم یا سرطان) و یا پر از مایع (مانند کیست خوش خیم) است. نمی تواند سرطانی بودن توده جامد را تعیین کند و هم نمی تواند کلسیفیکاسیون ها را تشخیص دهد.

اگر زیر ۳۰ سال سن دارید، پزشک ممکن است سونوگرافی را قبل از ماموگرافی دیجیتال برای ارزیابی توده قابل لمس پستان (توده پستانی که از طریق پوست احساس می شود) توصیه کند. تفسیر ماموگرافی در زنان جوان ممکن است دشوار باشد زیرا سینه های آنها متراکم و پر از غدد شیر است. (سینه‌های زنان مسن‌تر معمولاً چرب‌تر هستند و ارزیابی آن آسان‌تر است.) در ماموگرافی، این بافت غده‌ای متراکم و سفید به نظر می‌رسد – بسیار شبیه یک تومور سرطانی. برخی از پزشکان می گویند که قرار دادن یک ناهنجاری در میان بافت غده متراکم می تواند مانند پیدا کردن یک خرس قطبی در طوفان برف باشد. بیشتر توده های سینه در زنان جوان کیست های خوش خیم یا توده های بافت غده طبیعی هستند.

پزشکان همچنین می توانند از سونوگرافی برای هدایت سوزن های بیوپسی دقیقاً به مناطق مشکوک در پستان استفاده کنند.

تشخیص زودهنگام می تواند به نجات جان انسان ها کمک کند، به خصوص در مورد سرطان سینه. در طول غربالگری سرطان سینه، شما یا پزشک سینه های خود را از نظر علائم سرطان، مانند توده ها یا تغییرات در بافت بررسی می کنید. غربالگری می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از انجام خودآزمایی پستان در خانه گرفته تا انجام معاینه بالینی توسط پرستار یا پزشک در حین ویزیت.

ارائه دهندگان پزشکی همچنین مثل دکترماموگرافی برای غربالگری زنان از نظر سرطان سینه استفاده می کنند. در بعضی موارد، تصویربرداری، مثلسونوگرافی سینه یا ماموگرافی تشخیصی، می تواند به پزشک کمک کند تا تغییرات در بافت پستان را بیشتر ارزیابی کند. درباره تصویربرداری تشخیصی و غربالگری سرطان سینه بیشتر بدانید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

سونوگرافی سینه چیست و چه کاربردی دارد؟

قبلاً در مورد اهمیت معاینات سالانه سلامت زنان برای رد بیماری های احتمالی در پستان ها و پیشگیری به موقع از آنها صحبت کرده ایم.

اگر تعجب می کنید که سونوگرافی سینه برای چیست و چه کاربردی دارد، این مقاله برای شما مناسب است. همیشه به یاد داشته باشید که به پزشک متخصص خود اعتماد کنید و در صورت مشاهده هر گونه ناهنجاری در طی خودآزمایی پستان، درخواست وقت ملاقات کنید.

سونوگرافی بهترین روش مکمل ماموگرافی غربالگری سالانه است و اطلاعات ارزشمندی را در ارزیابی سینه های متراکم ارائه می دهد.

استفاده از آن در کنترل معمول زنان جوان بیشتر و بیشتر در حال گسترش است.

سونوگرافی همچنین روشی است که ما از آن برای هدایت مداخلات پستان استفاده می کنیم (بیوپسی هسته با سوزن ضخیم با تفنگ ماشه ای خودکار، سوراخ کردن آسپیراسیون با سوزن ظریف یا علامت گذاری کربن قبل از عمل برای تعیین محل ضایعات غیر قابل لمس).

در بیمارانی که سرطان سینه دارند و تحت درمان نئوادجوانت هستند، سونوگرافی می تواند پاسخ را ارزیابی کند.

تمام سونوگرافی پستان باید با ارزیابی زیر بغل همراه باشد، زیرا غدد لنفاوی زیر بغل می توانند در بیماری پستان با ماهیت عفونی یا تومور در معرض خطر قرار گیرند و در برخی موارد تنها بیان کننده سرطان پستان (کارسینوم مخفی پستان) یا بیماری دور (لنفوم) باشند. ، و غیره.).

سونوگرافی سینه با سرطان

سونوگرافی پستان یک آزمایش مفید برای بررسی تکامل ماستکتومی در بیمارانی است که تحت درمان یا تحت درمان سرطان پستان قرار گرفته‌اند و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، این یک روش تکمیلی برای ماموگرافی به‌ویژه پس از جراحی محافظه‌کارانه است. در هر صورت، انجام سونوگرافی را برای تضمین پیگیری دقیق‌تر در بیماران مبتلا به سرطان توصیه می‌کنیم.

سونوگرافی سینه چگونه انجام می شود؟

تنها آمادگی لازم این است که منطقه ای را که قرار است کاوش کنیم، کشف کنیم. یک ژل روی پوست بیمار و با کمک یک مبدل – ابزاری شبیه میله – قرار می گیرد که امواج صوتی منتشر می کند و پژواک هایی را که به تصاویر در رایانه تبدیل می شوند، تشخیص می دهد. پزشکان ما از شما می خواهند که به پهلو دراز بکشید و دستان خود را به بدن نزدیک کنید. اگرچه سونوگرافی پستان با استفاده از سونوگرافی انجام می شود و هیچ خطری برای ایجاد درد در بیماران ندارد، ممکن است فشار کمی از مبدل احساس کنید.

سونوگرافی خودکار پستان (ABUS) وجود دارد که در آن مبدل بزرگتر است، بنابراین توانایی آن برای گرفتن تصاویر بیشتر است.

آیا می توان در دوران بارداری سونوگرافی پستان انجام داد؟

در واقع، سونوگرافی تنها آزمایش تشخیصی پستان است که واقعاً در صورت بارداری توصیه می شود، زیرا بیمار را در معرض هیچ نوع اشعه ای قرار نمی دهد، همانطور که با استفاده از سونوگرافی انجام می شود، بنابراین سلامت نوزاد آینده را به خطر نمی اندازد. به همین ترتیب، ما به زنان شیرده توصیه می کنیم که این آزمایش را به جای ماموگرافی سنتی انتخاب کنند.

بهترین زمان برای انجام دادن سونوگرافی پستان

بهترین زمان برای انجام آزمایش یک هفته پس از پریود است، زیرا سینه ها حساسیت کمتری دارند.

از طرف دیگر، معمولاً توصیه می شود یک هفته قبل از قاعدگی سونوگرافی سینه انجام ندهید، زیرا سینه ها حساس تر هستند و هورمون ها می توانند نتایج را تغییر دهند.

قیمت سونوگرافی سینه در کلینیک ما در تهران

قیمت سونوگرافی سینه معمولاً متفاوت است اگرچه توسط اکثر بیمه ‌گران پوشش داده می‌شود.

نتایج سونوگرافی سینه چقدر طول می کشد؟

نتایج یک سونوگرافی معمولی پستان، بسته به نتایج، روزها پس از اسکن یا بلافاصله پس از آن جمع آوری می شود. ما در سونوگرافی هدایی نتایج را در ۲۴ ساعت به شما ارائه می دهیم، زیرا ما یک واحد متمرکز بر زنان را در دسترس شما قرار داده ایم تا مطمئن باشید که سونوگرافی شما در دست بهترین تیم مادرید خواهد بود.

پزشکی هر روز بیشتر در حال پیشرفت است، به ویژه در مورد آزمایش های تصویربرداری تشخیصی. ما بر نیاز به معاینات دوره ای پزشکی برای تشخیص به موقع سرطان یا سایر آسیب شناسی ها اصرار داریم، زیرا به این ترتیب شانس غلبه بر بیماری افزایش می یابد. ما در سونوگرافی هدایی دارای یک تیم پزشکی تخصصی و پیشرفته ترین تجهیزات هستیم تا آزمایش سونوگرافی سینه تا حد امکان برای بیمار راحت باشد و به این ترتیب آرامشی را که فقط یک کلینیک بزرگ می تواند ارائه دهد، به آن ها می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر

×

نوبت گیری در مرکز : سونوگرافی جردن

× ارسال نسخه در واتساپ و نوبت گیری