021-88799987

021-88781629

021-88782491

شنبه تا چهارشنبه 10 تا 19:30 پنج شنبه 9:30 تا 13:30

سونوگرافی برای جراحی ژل

سونوگرافی برای جراحی ژل

سونوگرافی برای جراحی ژل؛ ایمپلنت هیپ چیست؟

ایمپلنت هیپ یک روش جراحی پلاستیک است که برای افزایش حجم لگن از طریق پیوند چربی با انتقال چربی یا کاشت سیلیکون جامد انجام می شود. مشابه سایر جراحی های زیبایی ایمپلنت بدن مانند ایمپلنت سینه یا کاشت باسن، ایمپلنت های زیبایی باسن می توانند شیب لگن، کانتورینگ و شکل ساعت شنی مورد نظر بسیاری از افراد را ایجاد کنند.

ایمپلنت های باسن با ایمپلنت های سیلیکونی دائمی ترین راه حل را ارائه می دهند، اما با خطرات مرتبط با کاشت ایمپلنت، مانند نامناسب یا شکست ایمپلنت همراه هستند. انتقال چربی جایگزین طبیعی تری است، اما چربی توسط بدن بازجذب می شود، بنابراین نتایج کمتر قابل پیش بینی هستند.

جراحی بزرگ کردن مفصل ران از طریق ایمپلنت لگن می تواند چندین نواحی پایین بدن را تکمیل کند و جزئی از تغییرات زیبایی بیشتر مانند بزرگ کردن سینه، لیفت باسن برزیلی یا بزرگ کردن باسن باشد.شما میتوانید سونوگرافی برای جراحی ژل را در مرکز تخصصی دکتر هدایی انجام بدهید.

کاشت لگن چه نگرانی های زیبایی را درمان می کند؟

شکل و اندازه باسن: ایمپلنت های باسن از ژل سیلیکونی یا چربی منتقل شده به طور استراتژیک برای افزایش انحنا، حجم و خطوط کل ناحیه باسن، لگن، باسن و قسمت بالای ساق پا کاشته می شوند.

چه کسی کاندیدای ایده آل برای روش کاشت لگن است؟

کاندیدای ایده آل برای کاشت لگن به طور کلی از سلامت خوبی برخوردار است و به دنبال بهبود خطوط و زیبایی باسن، بالای ران و باسن است. روش کاشت هیپ برای کسانی که دارای عضلات بیش از حد بالای پاها، چربی بدن ناکافی، یا برخی بیماری های مزمن پزشکی هستند، توصیه نمی شود.

میانگین بهبودی مرتبط با روش ایمپلنت هیپ چقدر است؟

بهبودی کامل از روش کاشت لگن چندین هفته طول می کشد، با این حال، دوره نقاهت حاد معمولاً دو تا چهار هفته طول می کشد. به بیمار توصیه می شود که برای چند هفته از وزن محدود روی ایمپلنت ها مراقبت کنند. پیاده روی را می توان از روز بعد از سر گرفت و بیشتر افراد پس از دو هفته به ورزش سبک باز می گردند.

عوارض جانبی احتمالی روش کاشت لگن چیست؟

عوارض جانبی احتمالی پس از کاشت لگن شامل کبودی، عفونت زخم، تغییر در حس، عدم تقارن، درد طولانی مدت، ترومبوز ورید عمقی، نکروز چربی و عوارض ایمپلنت است.

چه کسی می تواند از نتایج یک روش کاشت لگن انتظار داشته باشد؟

نتایج یک روش کاشت لگن بلافاصله قابل توجه است، بهبودی دائمی در حجم و خطوط باسن، باسن و قسمت بالایی پاها. ایمپلنت های سیلیکونی یک راه حل دائمی ارائه می دهند، در حالی که انتقال چربی بازجذب طبیعی خواهد داشت و نتایج ممکن است به مرور زمان کاهش یابد.

بزرگ کردن باسن را می توان با انتقال چربی (لیپوفیلینگ) یا کاشت سیلیکونی انجام داد که با سونوگرافی برای جراحی ژل میتوانید از آن مطمئن شوید.

بیماران لاغر بدون ذخایر چربی یا بیمارانی که نمی خواهند تحت عمل جراحی قرار گیرند می توانند بزرگ کردن باسن با هیالورونیک اسید هیالورونیک را انتخاب کنند.

روش لیپوفیلینگ برای بیمارانی اختصاص دارد که دارای ذخایر چربی کافی در ناحیه ران، باسن، شکم و داخل زانو هستند. بیمار باید غیر سیگاری باشد: در شرایط عادی ۳۰ درصد از حجم چربی تزریق شده جذب می شود و برای افراد سیگاری این کاهش اغلب ۵۰ تا ۸۰ درصد است.

از طرف دیگر، انتقال چربی را می توان در ترکیب با پروتزها (پروتز هیدرید یا کامپوزیت سینه) برای تقویت برجستگی آن استفاده کرد.شما میتوانید سونوگرافی برای جراحی ژل را در مرکز تخصصی دکتر هدایی انجام بدهید.

بیمار تحت بیهوشی عمومی است.

ایمپلنت ها

برش عمودی کمتر از ۳ سانتی متر در بالای خط باسن. ایجاد یک پاکت بین فاسیا (پاکت اطراف عضله گلوتئال) و عضله گلوتئال که ابعاد آن با برجستگی و قطر ایمپلنت سازگار است. قرار دادن پروتز و سپس بستن با قرار دادن درن (بطری های ردون). دکتر لوکاس از چسب جراحی بیولوژیکی برای جای زخم استفاده می کند، به طوری که بیمار می تواند در روز ۳-۴ پس از عمل، پس از برداشتن مجدد، دوش بگیرد.

چربی

تحت بیهوشی عمومی، چربی از زانو، ران، شکم و باسن برداشته می شود. سپس چربی برای خالص سازی آن تخلیه می شود و دوباره به باسن تزریق می شود تا یک منحنی طبیعی دوباره ایجاد شود. برای بزرگ کردن قابل توجه باسن باید حداقل ۶۰۰ سی سی به ازای هر باسن تزریق شود، زیرا مشخص است که ۳۰ درصد چربی جذب می شود. مثلث وسط تولد ۲ باسن، در پایین پشت، با شدت بیشتری لیپواسپیره می شود تا در هنگام تولد باسن یک انحنای واضح ایجاد شود.

نتایج :

زمان رسیدن به نتایج نهایی:

۲ هفته برای دیدن نتیجه قابل توجه، ۲ تا ۵ ماه برای دیدن نتیجه نهایی

ماندگاری نتایج:

قطعی است، اما با تغییر وزن، بارداری، تکامل خواهد یافت.

در مورد چربی، گاهی اوقات لازم است برای نتیجه مطلوب، جلسه دوم نیز انجام شود.

قبل از جراحی:

برای کاهش خطر ترومبوآمبولی، یک ماه قبل از عمل سیگار کشیدن را قطع کنید و یک ماه قبل از لیپوفیلینگ مصرف داروهای ضد بارداری خوراکی را قطع کنید.

۱۰ روز قبل از عمل آسپرین مصرف نکنید، هر گونه داروی ضد انعقاد (سینتروم، کومادین، الیکویس و غیره) را به دکتر لوکاس اطلاع دهید تا قطع یا جایگزینی آن را ترتیب دهد.

برای جلوگیری از هماتوم، کپسول آرنیکا را ۵ بار در روز به مدت ۵ روز قبل از عمل میل کنید.

۴۸ ساعت قبل با صابون Hibiscrub دوش بگیرید.

در روز عمل باید ۶ ساعت قبل ناشتا باشید (از نوشیدن، خوردن و سیگار کشیدن خودداری کنید).

قبل از مداخله با مراقبت خود یک فشرده سازی فنس دار بعد از عمل (با سوراخ در سطح باسن) خریداری کنید که لازم است روز مداخله به همراه داشته باشید.شما میتوانید سونوگرافی برای جراحی ژل را در مرکز تخصصی دکتر هدایی انجام بدهید.

ایمپلنت باسن چیست؟

ایمپلنت های باسن دستگاه های مصنوعی هستند که با جراحی در باسن قرار می گیرند تا در ناحیه باسن حجم دهند.

این روش که بزرگ کردن باسن یا گلوتئال نیز نامیده می شود، در سال های اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده است. یک تخمین گزارش شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا اشاره می کند که جراحی بزرگ کردن باسن بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ ۲۵۲ درصد افزایش یافته است.

رایج ترین انواع جراحی های مربوط به باسن شامل لیفت باسن، ایمپلنت و افزایش با پیوند چربی است.

با وجود محبوبیت آنها، جراحی های کاشت باسن بدون خطر نیستند. در مورد مزایا و عوارض جانبی احتمالی و همچنین هزینه‌های مورد انتظار و زمان بهبودی، با یک جراح دارای گواهی هیئت مدیره صحبت کنید.

بیشتر بدانید:عکس رنگی رحم یا هیستروسالپینگوگرافی – بیوپسی سینه

روش های کاشت باسن

کاشت باسن یک هدف اصلی دارد: بهبود شکل باسن. با این حال، چند رویکرد متفاوت برای رسیدن به این هدف وجود دارد. دو نوع عمل اصلی پیوند چربی و کاشت باسن است.

انتقال چربی

بزرگ کردن باسن با پیوند چربی محبوب ترین جراحی زیبایی باسن در سال ۲۰۱۵ بود. همچنین به آن “لیفت باسن برزیلی” نیز لقب گرفته است.

در طی این روش، جراح ناحیه دیگری از بدن شما را ساکشن می کند تا چربی به دست آورد – معمولاً شکم، پهلوها یا ران ها – و برای افزایش حجم آن را به باسن تزریق می کند. این روش گاهی اوقات با ایمپلنت های سیلیکونی ترکیب می شود تا به طبیعی ترین ظاهر ممکن دست یابد.

لیفت باسن اسکالپترا

در روشی دیگر، فیلری به نام Sculptra به بافت نرم باسن تزریق می شود. این روش در مطب پزشک و تقریباً بدون توقف انجام می شود.

این ماده در زمان تزریق حجم کمی را اضافه می کند و در طی هفته ها تا ماه ها، بدن شما از آن برای تشکیل کلاژن اضافی استفاده می کند که ممکن است حجم آن ناحیه را بیشتر افزایش دهد.

برای مشاهده تفاوت قابل توجه و همچنین چندین ویال دارو در هر جلسه نیاز به چند جلسه است که می تواند گران باشد.

تزریق هیدروژل و سیلیکون باسن

ممکن است در مورد تزریق هیدروژل باسن به عنوان روشی ارزان‌تر برای بزرگ کردن باسن شنیده باشید. این روش نتایج موقتی می دهد و نیازی به روش جراحی سنتی ندارد. خطرناک هم هست

مانند تزریق هیدروژل، تزریق سیلیکون شامل جراحی نمی شود و همچنین به طور مستقیم شکل باسن شما را تغییر نمی دهد.

در حالی که صحبت هایی در مورد استفاده از تزریق سیلیکون به جای کاشت باسن وجود دارد، این روش توصیه نمی شود. در واقع، تزریق سیلیکون برای باسن می تواند بسیار خطرناک باشد.

ایمپلنت های سیلیکونی

سیلیکون ماده ای است که برای کاشت باسن استفاده می شود. برخلاف تزریق، ایمپلنت‌های سیلیکونی جامد از طریق یک برش در بین گونه‌های باسن به‌وسیله جراحی در باسن قرار می‌گیرند.

این روش گاهی اوقات با پیوند چربی برای حداکثر نتایج ترکیب می شود. بهبودی پس از جراحی باسن تا چهار هفته طول می کشد.

ایمپلنت ها معمولا حجم می دهند. این چیزی است که تزریق و پیوند چربی به تنهایی نمی تواند انجام دهد. به طور کلی، ایمپلنت های سیلیکونی به عنوان منبع مطمئن ایمن و موثر برای تقویت باسن ثبت شده اند.

ایمپلنت برای افرادی که چربی کمی دارند ترجیح داده می شود زیرا ممکن است برای لیفت باسن برزیلی تزریق زیادی نداشته باشند.

لیپوساکشن

علاوه بر پیوند چربی و کاشت، گاهی اوقات از لیپوساکشن در عمل های باسن نیز استفاده می شود. این فرآیند چربی اضافی را در نواحی خاصی از باسن برای دستیابی به حداکثر کانتورینگ حذف می کند.

اگر چربی اضافی در ناحیه ناشی از کاهش وزن یا افزایش سن داشته باشید، ممکن است واجد شرایط لیپوساکشن با ایمپلنت باسن باشید.

آیا ایمپلنت باسن ایمن است؟

به طور کلی، انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی، میزان رضایت ۹۵٫۶ درصدی را در مورد این نوع جراحی بر اساس رتبه بندی ها ثبت کرده است. علیرغم درصد موفقیت بالا، جراحی کاشت باسن همچنان خطراتی را به همراه دارد. برخی از شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

خونریزی بیش از حد بعد از جراحی

درد

جای زخم

تغییر رنگ پوست

عفونت

تجمع مایع یا خون در زیر باسن

واکنش های آلرژیک

از دست دادن پوست

حالت تهوع و استفراغ ناشی از بیهوشی

همچنین ممکن است ایمپلنت های سیلیکونی حرکت کنند یا از جای خود خارج شوند. این می تواند ظاهری ناهموار در باسن داشته باشید و برای رفع آن نیاز به جراحی دارید.

پیوند چربی نیز به دلیل جذب چربی در بدن می تواند منجر به عدم تقارن شود. چنین عوارضی ممکن است ثابت شوند، اما هر جراحی بعدی با هزینه و زمان توقف اضافی همراه است.

سازمان غذا و داروی آمریکا هیچ نوع تزریقی را برای اهداف برجسته سازی و فرم دهی بدن تایید نکرده است. اینها شامل تزریق هیدروژل و سیلیکون است.

این آژانس خاطرنشان می کند که انجام تزریق برای این نوع روش ها می تواند منجر به عوارض جدی از جمله عفونت، زخم، و تغییر شکل، سکته مغزی و مرگ شود.

آیا کاشت باسن کار می کند؟

کاشت و پروتز باسن دائمی در نظر گرفته می شود و در مجموع میزان موفقیت جراحی بالاست.

با این حال، طبق گفته انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، سه تا شش ماه طول می کشد تا اثرات کامل را مشاهده کنید.

همچنین ممکن است چندین سال بعد برای حفظ نتایج به جراحی بعدی نیاز داشته باشید. این امر به ویژه در صورت جابجایی یا شکستن ایمپلنت ها اتفاق می افتد.

چه کسی کاندیدای مناسب برای کاشت باسن است؟

کاشت باسن در حال افزایش است، اما این بدان معنا نیست که برای همه مناسب است. ممکن است کاندیدای خوبی برای کاشت باسن باشید اگر:

اخیراً وزن خود را کاهش داده و همچنین برخی از شکل طبیعی باسن خود را از دست داده‌اید

احساس کنید که شکل طبیعی شما بیش از حد صاف یا مربع است

فکر کنید که باسن شما می تواند از منحنی های بیشتری برای متعادل کردن بقیه فرم بدن شما استفاده کند

می خواهید با علائم طبیعی پیری مانند افتادگی و صافی مبارزه کنید

سایر مقالات:دکتر متخصص ماموگرافی – بیوپسی سینه در تهران

یک سبک زندگی سالم داشته باشید

در مورد نگرانی های خود با یک جراح زیبایی یا یک پزشک صحبت کنید تا ببینید آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.

شما میتوانید همه ی سونوگرافی های مربوط به تزریق ژل و محل جراحی و پیشگیری از عوارض آن را در مرکز تخصصی دکتر هدایی انجام بدهید.متخصصین ما کاملا حرفه ای هستند و میتوانند به شما کمک بسیاری کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر

×

نوبت گیری در مرکز : سونوگرافی جردن

× ارسال نسخه در واتساپ و نوبت گیری